Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Polityka prywatności sklepu dostępna jest pod adresem: zobacz politykę prywatności sklepu»
zamknij

Apiprodent

23,43 zł

Szczegóły produktu

Nowy

Apiprodent® ochrona dziąseł przed zapaleniami i uszkodzeniami. 

Więcej szczegółow

Produkt dostępny.

APIPRODENT żel jest preparatem, który łączy w sobie właściwości medyczne mirry, pięciornika kurzego, propolisu i olejku goździkowego. Ma na celu utrzymanie zdrowych dziąseł i jamy ustnej.

Olejek goździkowy zawiera eugenol, który jest odpowiedzialny za działanie antyseptyczne oraz działa miejscowo znieczulająco.

Z powodu tych dwóch działań farmakologicznych, olejek goździkowy od dawna stosowany jest w stomatologii. Flawonoidy, taniny i salicylan metylu, które są także składnikami oleju, eliminują różne następstwa zakażeń jamy ustnej i zmniejszają ból zębów i dyskomfort spowodowany bolesnym zapaleniem dziąseł.

Pięciornik kurzy ma działanie ściągające. Garbniki mają wpływ na wewnątrzkomórkową materię, która pęcznieje w odpowiedzi na bodźce zapalne.

Pięciornik kurzy zmniejsza obrzęk, a ponadto ma działanie przeciwbakteryjne oraz zatrzymuje krwawienie z dziąseł.

Mirra jest bogata w olejki eteryczne, a także ma właściwości ściągające i przeciwzapalne działanie. Propolis ma silne działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwbólowe, co przyczynia się do odbudowy dziąseł oraz do łagodzenia bólu.

Żel APIPRODENT jest zalecane dla zmniejszenia dyskomfortu spowodowane przez zapalenie dziąseł i przyzębia, powodującego krwawienie dziąseł i nadwrażliwość oraz ból zębów. Zalecany jest również w obecności aft, erozja błony śluzowej jamy ustnej, spowodowanej przez stosowanie aparatu ortodontycznego oraz protez.

 

Zastosowanie:

  • zapobiega zapaleniom i ewentualnym uszkodzeniom, które mogą spowodować nadwrażliwość i krwawienie dziąseł.
  • polecany osobom z "nieświeżym" oddechem,
  • pomaga utrzymać zdrowe dziąsła,
  • zapewnia komfort i uczucie świeżości w ustach a także stanowi naturalny składnik korekcji smaku, 
  • pomaga łagodzić bóle zębów i redukuje krwawienia dziąseł.

 

Napisz opinię

Apiprodent

Apiprodent

Apiprodent® ochrona dziąseł przed zapaleniami i uszkodzeniami. 

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii