Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Polityka prywatności sklepu dostępna jest pod adresem: zobacz politykę prywatności sklepu»
zamknij

Pharmatech Jest 6 produktów.

Pharmatech

DOŚWIADCZENIE I EKSPERTYZA

Od ponad ćwierć wieku jako firma MGD opracowujemy receptury i dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości suplementy diety. Nasze produkty to efekt połączenia najnowszych badan naukowych, odziedziczonej wiedzy na temat właściwości leczniczych miner- ałów, ziół oraz organizmów morskich oraz nowoczesnej te...

DOŚWIADCZENIE I EKSPERTYZA

Od ponad ćwierć wieku jako firma MGD opracowujemy receptury i dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości suplementy diety. Nasze produkty to efekt połączenia najnowszych badan naukowych, odziedziczonej wiedzy na temat właściwości leczniczych miner- ałów, ziół oraz organizmów morskich oraz nowoczesnej technologii produkcji. Dzięki naszym wieloletnim badaniom i stałemu procesowi rozwoju do chwili obecnej wprowadziliśmy ponad 300 produktów na- leżących do kategorii: uroda, witalność, dobre samopoczucie, dieta.

TRADYCJA I DZIEDZICTWO

Jesteśmy francuską firmą z regionu Bretanii, wyjątkowego z uwagi na klimat, środowisko oraz położenie. Dbamy o to, aby składniki niezbędne do produkcji naszych preparatów były zawsze najwyższe jakości, świeże, bezpieczne i pochodziły ze sprawdzonego źródła. Z tego też powodu na lokalizację naszego zakładu badawczo-pro- dukcyjnego wybraliśmy miejsce położone wśród ekologicznych upraw, łąk obfitujących w cenne zioła oraz terenów z naturalnymi pokładami minerałów.

Posiadamy własne centrum badawcze, w którym zarówno każdy składnik jak i każdy gotowy produkt poddawany jest surowej kontroli, ponieważ jakość naszych produktów jest naszym najwyższym priorytetem. Za każdy produkt opuszczający naszą fabrykę bierzemy pełną odpowiedzialność i ręczymy, że spełnia wszystkie najwyższe europejskie standardy jakości.

z producentów suplementów diety posiadamy certyfikat ECOCERT -Europejski Znak Jakości, Kontroli i Zaufan- ia. Produkty z naszej linii ORGANIC to kwintesencja jakości i czystości BIO. Nowoczesne linie produkcyjne oraz najnowsza technologia produkcji pozwalają nam przenieść bogactwo z natury do finalnych produktów jakie oferujemy naszym klientom.

GWARANCJA JAKOŚCI

Zgodnie z trendami rynkowymi oraz oczekiwaniami klientów nasze suplemen- ty diety produkujemy w oparciu o ekolog- iczne surowce, pochodzące wyłącznie od dostawców legitymujących się wielolet- nim doświadczeniem w ekologicznym rolnictwie lub zbiorach i połowach ekologicznych, naturalnych składników
i organizmów morskich. Jako nieliczni z producentów suplementów diety posiadamy certyfikat ECOCERT -Europejski Znak Jakości, Kontroli i Zaufan- ia. Produkty z naszej linii ORGANIC to kwintesencja jakości i czystości BIO. Nowoczesne linie produkcyjne oraz najnowsza technologia produkcji pozwalają nam przenieść bogactwo z natury do finalnych produktów jakie oferujemy naszym klientom. 

Zatrzymać młodość i urodę na dłużej, czuć się dobrze, odzyskać sprawność i radość z życia to pragnienia każdego z nas. W odpowiedzi na te potrzeby oferujemy wyjątkową gamę suplementów diety marki PHARMATECH. Marka została stworzona z myślą o potrzebach osób ceniących sobie aktywny i nowoczesny styl życia. Pragnących zacho-wać zdrowie, urodę i witalność najdłużej jak to tylko możliwe. W naszych produktach znajdują się naturalne składniki, unikalne kompozycje, wysokie dawki substancji aktywnych przekładające się na pozytywne efekty ich działania. 

Więcej
Wyświetlam 1 - 6 z 6 produktów