Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Polityka prywatności sklepu dostępna jest pod adresem: zobacz politykę prywatności sklepu»
zamknij
 • Lytess

  KREATYWNE WŁÓKNO

  W ciągu niespełna 10 lat Lytess stała się wiodącą marką na międzynarodowym rynku dermotekstyliów.

  Lytess jest pierwszą światową marką oferującą kompletną gamę produktów poprawiających urodę i samopoczucie przeznaczonych dla każdego. Produkty łączą w sobie zaawansowane materiały i techniczne dzianiny z unikatowymi formułami mikrokapsulacyjnymi najwyższej jakości.

  Międzynarodowa renoma Lytess nieustannie rośnie. Marka jest znaczącym graczem w ponad 30 krajach. Swój sukces firma osiągnęła dzięki specjalistycznej i innowatorskiej wiedzy, stałemu inwestowaniu w badania i rozwój (R&D) oraz wierze w potencjał „inteligentnych tekstyliów”.

  Nie ma wątpliwości, że dermotekstylia nie są już rynkiem niszowym, a w Lytess każdego dnia pracujemy nad rozwojem i przyszłością marki i tego rynku.

   

  ZAANGAŻOWANI PARTNERZY

  Firma Lytess jest aktywna w branży kosmetycznej i tekstylnej, jest partnerem wielu uniwersytetów i labaratorii referencyjnych, angażuje się w projekty europejskich ustaw i norm.

  Firma Lytess zawarła partnerskie sojusze z podmiotami różnych sektorów. Dzięki temu korzysta ze wszystkich możliwych osiągnięć technologicznych, naukowych i prawnych. Rozwiązania te umożliwiają stałe podnoszenie jakości i efektywności działania produktów, a także dopasowanie asortymentu produktów do potrzeb i oczekiwań konsumentek.